PYBS Sonuçları Saat Kaçta Açıklanacak Bursluluk Sınavı Puanları 2016

Parasız Yatılılık ve Bursluluk sınavı sonuçları 2016 PYBS sonuçları bugün yani 15 Temmuz 2016 Cuma günü açıklanacak. Sonuçlar aşağıdaki linkten öğrenilebilir. Peki Bursluluk sınavı PYBS sonuçları saat kaçta açıklanacak? İşte detaylar…

Bursluluk sınavı puanları PYBS sınav sonuçları 15 Temmuz Cuma günü en geç saat 17:00’ye kadar açıklanmış olacak. MEB tarafından belirtilmiş bir saat yok. Saat 10’da da belli olabilir 17:00’de de, ancak açıklanır açıklanmaz aşağıdaki linkte olacak.

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) takvimine göre PYBS sonuçları 15 Temmuz’da bu sayfada açıklanacak. Bu tarihte burs ya da pansiyon kazanıp kazanmadığınız belli olmayacak. Çünkü ayın 15’inde sadece PYBS puanları öğrenilmiş olacak.

Bursluluk sınavı sonuçları 2016 ile birlikte öğrenciler bu puanları ile 1-14 Ağustos 2016 tarihleri arasında Parasız yatılılık için pansiyonlu okul ve bursluluk tercihlerini yapacaklardır.  Yine pansiyonlu okullara yerleştirme sonuçları 25 Ağustos’ta açıklanacak. Dolayısı ile buradan çıkaracağınız sonuç şudur: 15 Temmuz’da bursluluk sınavı sonuçları puanları öğrenilecek; 1-14 Ağustos tarihleri arasında ise bu puanlarla tercih yapılacak. Kazanıp kazanamadığımızı ise 25 Ağustos 2016 tarihinde öğreneceğiz. PYBS sonuçları ne zaman açıklanacak?

PYBS Sonuçları Saat Kaçta Belli Olacak Açıklandığında !!! Aşağıdaki Linke ya da Resme Tıklayarak Öğrenebileceksiniz. Not: Bugün Açıklanıyor…

İşte gerek 2016 PYBS sonuçları olsun, gerekse bursluluk sınavı tercihleri olsun gerekli tüm bilgiler e okul PYBS sonuçları sayfasından yani buradan duyurulmaya devam edecek. Sizler de yorumlarınızı aşağıdan hemen yazarak sorularınızı yazabilir ya da diğer arkadaşlarınızla fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

2016 PYBS Sonuçları Öğrenmek İçin Tıklayınız

pybs sonuçları

PYBS Sonuçları Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

“PYBS Sonuçları Saat Kaçta Açıklanacak Bursluluk Sınavı Puanları 2016” üzerine 337 yorum

 1. DEPRESYONDAYIM,BURSU KAZANAMADIM,ÇOK MUTSUZUM:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(::(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:((:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(::(:(:(:(:(:(:(:(:(::(:

   1. The issue I have with this is that we have an AJAX POST call on page load that verifies a user has loaded the page. We don't want google to show up as a user for various reasons.Would we get penalized for modnsying/difallowiig google from POSTing in this particular case?

  1. cidden kazandın mı keşke o şans bende olsa çok ihtiyacım var burdan cumhurbaşkanına sesleniyorum 393,600 bişey öğretmen çocuğuna yaptığınz torpili bende istiyorum

 2. ALLAH yar ve yardimcimiz olsun.Kısacası hayırlısı diyelim.Tam olarak bilgi verilmedi ama MEB’in açıklamasına göre saat 17.00 civarında sonuçlar açıklanacaktır. Burda gereksiz yorum yapmanıza lüzum yoktur.Sorularınız için alta yorum atabilirsiniz.Hayirli Günler.

 3. Arkadaslar sorgulama ekrani buldum az once 2016 nin tc falan yazdim meb in sayfa acildi altta pybs sonuclari yaziyodu bastim tekrar sorgulama ekrani cikti

  1. sonuçlar açıklandı haberiniz olsun ve ben 16 puanla kaybettim sırf öğretmen çocuğu olmadığım için şimdi bu adalet mi oluyor?

   1. O konuda tartışmak istemiyoruz.Öğretmen çocuğuna ayrıcalık tanıniyor.Neden mi? Bilmiyoruz. Devletin seçimi yapabileceğimiz bir şey yok.Kac yanlışınız vardı?

  2. Now you know how I LOVE MY SANDWICHES and I ha;#e&n39vt been here yet! Even though EVERYONE ELSE HAS. I have another sandwich round up in the pipeline – it's going to be a beast. Pulled pork is food of the Gods and always will be. Tender strands of succulent porky goodness. Oh my…swoon

 4. offff bide ağustosu bekleyeceğiz çok sabırsızım ama kazanırım diye düşünüyorum çalışan kaznır inş

 5. yaa biz 15 temmuza kadar boşuna mı bekledik bide 25 ağustosa kadar bekliycezzz
  katılanlar like lasın bakim bi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir